Życie i praca w Nottingham. Chcesz wyjechać? Nie wiesz od czego zacząć? Tu znajdziesz przydatne informacje oraz linki

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Kategorie: Wszystkie | Kontakt | Linki | Nottingham | Nuneaton | Podatek
RSS
poniedziałek, 02 lipca 2007
[Aktualizacja 2011/01/14]
Heja jak najbardziej słusznie zauważył(a) w komentarzach pojawienie się wniosku o zamknięcie konta Inteligo na stronie... Inteligo! Ale niespodzianka!
Czym prędzej zmierzaj więc na stronę http://www.inteligo.pl/pomoc/pliki-do-pobrania/pliki-do-pobrania/ celem go odszukania, tudzież klinij od razu w link http://www.inteligo.pl/pliki/wnioski-dla-otwierajacych-konto/Wniosek_o_zamkniecie_konta_Inteligo.pdf aby nacieszyć swe oczy tym zacnym widokiem.
Ciężko stwierdzić kiedy plik został dodany, tudzież kiedy strona została ostatnio modifikowana a szkoda. Warto dodać, ze strona którą aktualnie przeglądasz dzielnie dostarczała wniosek o zamknięcie konta od 2 lipca 2007 roku. Chyba jej rola już zakończona, dziękuję wszystkim komentującym oraz tym, którzy skorzystali a nie skomentowali.

[Aktualizacja 2011/01/13]
Zostałem poproszony o zaprzestanie sie posługiwania się logiem Inteligo, gdyż "zostało wykorzystane bez zgody Inteligo Financial Seryices S.A. jako podmiotu uprawnionego do dysponowania prawami związanymi z tym znakiem." Logo usunąłem. Dodałem notatkę o właścicielach znaków towarowych wymienionych w tekstach.

Logo Inteligo. [Aktualizacja 2010/07/13]
Zaktualizowałem wniosek, różnice w treści kosmetyczne ale mogą być powodem do odrzucenia wniosku - pobierz wniosek o zamknięcie konta Inteligo.

[Aktualizacja 2010/07/06]
Jeden z komentatorów tego wpisu (bart) zwrócił uwagę, że jest to stara wersja formularza. Zgadzam się - formularz pochodzi z lipca 2007, od tamtej pory nie zamykałem konta w Inteligo. Istnieje więc mozliwość odmowy zamknięcia konta z przyczyn formalnych - przestarzały druk. Jeśli dysponujesz aktualnym formularzem do zamknięcia konta Inteligo - proszę o kontakt. Sława i chwała gwarantowane.

[Aktualizacja 2009/10/30]
Adres na jaki należy wysłać wniosek listem poleconym (dostępny też na http://www.inteligo.pl/infosite/pomoc_kontakt.htm):

Inteligo
ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

Teoretycznie sprawa bardzo banalna - zamknięcie konta internetowego Inteligo. Pierwsze kroki kierujesz na stronę banku, przypuszczając, że w dziale Pliki do pobrania znajdziesz odpowiedni formularz. Tak, formularz. Nie można zamknąć tego konta telefonicznie. Po przeszukaniu formularzy stwierdzasz brak tego, który potrzebujesz. Dzwonisz. Zamawiasz. Niespodzianka - mogą wysłać pocztą elektroniczną. Niespodzianka numer dwa - przygotowanie formularza zajmie 2 (słownie: dwa) dni robocze. Dobrze, mamy czas. W tzw. międzyczasie szukasz w internecie tego formularza. Nie ma.

Lecz gdy tylko nadchodzi, udostępniasz go szerokiemu gronu:

Tagi: Inteligo
12:15, bladosso
Link Komentarze (48) »
niedziela, 01 lipca 2007

iPhone. Od wczoraj ruszyła sprzedaż najnowszego produktu marketingowego firmy Apple. iPhone. Zawodowi kolejkowicze spędzili kilka dni czekając na zdobycie produktu. Co potem? Fala aukcji na eBay, których cena waha się od $1 do $1500. Za $50 szczęśliwi nabywcy skłonni są wysłać iPhone do Australii. Spoko. Ale biedny nabywca (na razie) nie ściągnie simlocka, a telefon działa tylko w sieci AT&T.

Nie minęły nawet 24 godziny od premiery a negatywne opinie przeważają. Podobnie jak z grą polskiej reprezentacji - dali z siebie wszystko ale wynik ten sam co zawsze. Dlaczego? Bo trawa była mokra, piłka za słabo/mocno napompowana, ich bramki za małe a nasze za duże. Z iPhone podobnie - fajnie, że jest Wi-Fi ale nie ma firewall. Super, że są aplikacje internetowe ale nie ma komunikatora a internet tylko z prędkością EDGE. Jedyny i słuszny system operacyjny od Apple (Mac OS X) ale brak możliwości doinstalowywania aplikacji (na razie?). Nie do pobicie jest automagiczne wykrywanie położenia aparatu (pion/poziom) i dostosywanie wyświetlania obrazu... Zastanawiasz się może jak iPhone wygląda od środka? iPhone rozebrany na części po raz pierwszy, potem pojawili się naśladowcy.

Do rzeczy. Ostatnio pojawił się Apple na audycie. Podobno mamy naprawiać ich produkty, a mówiąc bardziej szczegółowo wyżej wspomniane iPhony. Jeszcze do dziś nie było wiadomo, kto z kim i za ile będzie sprzedawał te urządzenia w Europie ale... Bardzo proszę, jest news.

A new 3G (European) version of the iPhone will be launched Monday in the UK by Apple - in a join promotion with Vodafone, T-Mobile of Germany, and Carphone Warehouse. It should answer the disappointment with the US version of the iPhone which has been widely slammed for its poor performance as a phone.

Co znaczy, że firma zachowała asa w rękawie. Nie rzuciła telefonu 3G na rynek, gdzie nie jest on jeszcze standardem, przetrzymała go na europejski rynek. Bardzo mądrze, że Japonię w spokoju zostawiła... Tak czy inaczej mamy się tym zająć. Ale, ale. Skoro ma miejsce transfer kontraktu Vodafone do UTLa dlaczego iPhone ma zostać w CRC? Nie wiem. Znając życie sytuacja wyjaśni się w ciągu najbliższego półrocza. Albo roku. I tym optymistycznym akcentem żegnam Cię w ostatnim dniu przed wprowadzeniem w Anglii zakazu palenia w pracy oraz w miejscach publicznych.

00:29, bladosso
Link Dodaj komentarz »