Życie i praca w Nottingham. Chcesz wyjechać? Nie wiesz od czego zacząć? Tu znajdziesz przydatne informacje oraz linki

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Kategorie: Wszystkie | Kontakt | Linki | Nottingham | Nuneaton | Podatek
RSS
poniedziałek, 12 stycznia 2009

The Stig. Top Gear, najpopularniejszy program motoryzacyjny na planecie, częściowo odsłania najbardziej mroczną postać naszych czasów: The Stig.

Niektórzy mawiają, że potrafi językiem zetrzeć lakier z Porsche w 30 sekund a 'The' to jego prawdziwe imię... Kim zatem jest Stig? Żonatym mężczyzną po trzydziestce, żyjącym w wartym £300.000 domu i dojeżdżającym do pracy zwyczajnym samochodem za £15.000. Doświadczenie zdobywał w wyścigach Formula First, GT Racing oraz Stock Cars. Mało brakowało a startowałby w zawodach Formula One. Roczny dochód (£150.000) zapewnia mu kontrakt z Top Gear.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zawsze utrzymywali jego tożsamość w najściślejszej tajemnicy. Jednak ten najbardziej strzeżony sekret branży motoryzacyjnej wyciekł wprost z BBC. Co prawda nadal nie wiadomo dokladnie kim jest Stig ale wiemy, że "nikt nigdy oficjalnie nie potwierdzi jego tożsamości".

Źródło: telegraph.co.uk

09:41, bladosso
Link Komentarze (2) »