Życie i praca w Nottingham. Chcesz wyjechać? Nie wiesz od czego zacząć? Tu znajdziesz przydatne informacje oraz linki

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Blog > Komentarze do wpisu

Dziwne czasy

Wspomniał ktoś - dlaczego nie pisze? Czasu nie ma? Zajęty taki? Słowem mógłbym odpowiedzieć, a przestanże treści wszelakie w internecie konsumować i zacznij tworzyć jego zawartość! Ale nie odpowiem. Sam bowiem stałem się bardziej konsumentem niż kreatorem. Czytam, oglądam, poszukuję. Myślenie jednak nie zostało totalnie wyłączone, po prostu nie jest przelewane palcami na nośnik jakikolwiek. Ale czas chyba, bo głowa pęknie.

Szczególnie, ze ludzie wciąż pod ten adres przychodzą spragnieni różnych informacji, a wujaszek Google nie obniża PR za brak pisania. Taka zachęta.

PS Żadna PLiterka nie została skrzywdzona w trakcie tworzenia tego wpisu.

niedziela, 10 listopada 2013, bladosso


Protestuje przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy ACTA.
Dlaczego? Dlatego. A o ACTA pisałem już wcześniej - w czerwcu 2010 roku.

Polecane wpisy

  • To już jest koniec ale jeszcze coś jest

    Definitywnie zamykamy tego bloksa ale bez kasowania. Dla zainteresowanych: Prawie cała prawda o Nottingham w wersji PDF , aktualne miejsce pisania znajd

  • 9 lat w Anglii

  • Praca w pracy

    Ręka w górę, kto ani razu nie przytaknął w myślach oglądając poniższy TED Talk. Sytuacje tam przedstawione dotykają praktycznie każdego pracującego. Rozwiązanie

TrackBack
TrackBack URL wpisu: