Życie i praca w Nottingham. Chcesz wyjechać? Nie wiesz od czego zacząć? Tu znajdziesz przydatne informacje oraz linki

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Blog > Komentarze do wpisu

Zanim rozpocznę...

Komentarz xorthy wywołał swego rodzaju dysonans poznawczy u niżej podpisanego. Zbierałem się trochę do wielkiego powrotu, ale skąd u licha te 7 lat się wzięło? Czyzby:

  • 7 lat na bloksie?
  • Jeszcze trochę czasu minie aby rozmrozić tego szampana, albowiem 15 grudnia pierwszy wpis powstał na Bloksie (dla dociekliwych: http://urzedas.blox.pl/2004/12/Trwa-odliczanie.html).
  • czy 7 lat w .uk?
  • Ta okoliczność dopiero nastąpi w roku Pańskim przyszłym, dopiero co goście rozeszli się do domów po imprezie z okazji 6-lecia. (dla dociekliwych: http://nottingham.blox.pl/2005/08/Orly-wyladowaly.html).
  • a moze 7 lat w Nottingham?
  • Minęło już trochę czasu kiedy Nottingham zostało opuszczone na rzecz wsi spokojnej, wsi wesołej Ansley Village. Tą z kolei zamieniliśmy na lepszy model w postaci wesołego miasteczka Nuneaton (przykro mi drodzy dociekliwi, ale owe fakty nie zostały odnotowane w internecie).

Tak czy inaczej jestem z powrotem, mimo że nigdzie indziej mnie nie było. Też masz wrażenie, że wyrażenie "nigdzie indziej" znacznie lepiej brzmi słyszane niż czytane?

Słowo wstępu mamy za sobą, zatem dobranoc. Dziś już CSSa nie będę porządkował, wybacz.

poniedziałek, 05 września 2011, bladosso


Protestuje przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy ACTA.
Dlaczego? Dlatego. A o ACTA pisałem już wcześniej - w czerwcu 2010 roku.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: