Życie i praca w Nottingham. Chcesz wyjechać? Nie wiesz od czego zacząć? Tu znajdziesz przydatne informacje oraz linki

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Blog > Komentarze do wpisu

Czy aby na pewno ewolucja?

Moim pierwszym telefonem był Alcatel One Touch Pocket, a wtedy polifoniczne dzwonki były na topie. Potem Nokia 6310i, gdy kolorowe wyświetlacze rządziły rynkiem. Następnie przelotnie Nokia 6230i, by w epoce iPhona korzystać z Asusa P750. Ten ostatni radził sobie dość dobrze z zadaniami, jakie przed nim stawiałem. Jednak stopień dostępności aplikacji pod Windows Mobile 6.2 nie powalała na kolana.

Ewolucja posiadanych telefonów.
Moje wymagania nie były (i nie są) duże:

  • aplikacja do zrzutów ekranu,
  • klient FTP,
  • klient SSH,
  • TODO wyświetlane na głównym ekranie,
  • słownik,
  • PDF reader,
  • RSS reader.

Ponadto karta pamięci, aparat fotograficzny, coś na kształt arkusza kalkulacyjnego. Telefon również powinien być szybki, niezawodny, pracować tydzień bez ładowania baterii oraz nie rozpaść się na tysiąc kawałków po pierwszym upadku.

Kiedy spędzisz x lat w branży telefonii komórkowej wiesz, ze Twoje marzenia o telefonie idealnym nie idą w parze z planami producentów. W ich założeniu, będziesz cały czas poszukiwał tego jedynego, zmieniając model średnio co 6-9 miesięcy. W końcu, chcąc nie chcąc, stajesz przed nieuniknionym wyborem swojego przyszłego telefonu i... sprawy się komplikują. I chyba nie tylko wtedy - nowy samochód, TV, laptop, netbook, tablet? Wszyscy naklejają swoje logo na wszystko, a dalekowschodnie fabryki nie mogą nadąży z produkcją. Najprościej wziąć telefon z najwyższej połki, najlepszego z najlepszych. Co z tego, skoro wokół więcej rankingów niż modeli na rynu? Mój wybór padł na HTC Desire HD.

wtorek, 06 września 2011, bladosso


Protestuje przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy ACTA.
Dlaczego? Dlatego. A o ACTA pisałem już wcześniej - w czerwcu 2010 roku.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: